header dma trans logistic

Îți dorești să lucrezi într-o companie de transport?

post disponibil

Sofer

Candidatul ideal:
⇨ Experiență relevantă în conducerea de autovehicule de marfă în spaţiul intracomunitar;
⇨ Permis de conducere categoria C+E;
⇨ Certificat / atestat de competență profesională pentru transport marfă;
⇨ Card digital pentru tahograf / cunoașterea şi respectarea reglementărilor privind orele de condus;
⇨ Fără cazier judiciar şi fără antecedente rutiere;
⇨ Cunoștințe minime de mecanică auto.

Descrierea jobului:
⇨ Efectuează transporturi de marfă în condiții optime și conform graficului;
⇨ Răspunde de integritatea autovehiculului cu toate echipamentele din dotare şi de utilizarea corespunzatoare;
⇨ Răspunde de integritatea tuturor bunurilor companiei, cu care operează (mărfuri, instrumente de plată, bani, documente);
⇨ Răspunde de respectarea legislaţiei cu privire la circulația pe drumurile publice, în trafic intern şi intracomunitar.

Vino în echipa noastră!

Te invităm să faci parte din echipa noastră. Descoperă o echipă profesionistă și competitivă aflată într-o continuă dezvoltare. Succesul nostru depinde de talentul și performanța angajaților noștri. Oferim fiecărui angajat oportunitatea de a-și valorifica cunoștiințele profesionale. Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trimite un CV folosind formularul alăturat, sau prin email la adresa recrutare@dmagroup.ro.

Încarcă-ți CV-ul